on top

O nas

Firma EuroMove powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w dziedzinie międzynarodowej spedycji mienia przesiedlenia oraz przeprowadzek na terenie całego kraju. Nasza firma świadczy usługi w systemie "od drzwi do drzwi", do każdego miejsca na świecie.

Przeprowadzki na terenie Europy realizowane są w pełni przez naszą firmę. Mając własne środki transportu oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników jesteśmy w stanie zapewnić pełną kontrolę na każdym etapie wykonywanej usługi.

Przeprowadzki za morskie tj. transport morski lub lotniczy, realizujemy przy udziale agentów należących do międzynarodowych organizacji, zrzeszających cenione firmy z branży przeprowadzek. Standard usług świadczonych przez członków tych organizacji jest stale kontrolowany, co zapewnia wysoki poziom wykonywanej pracy oraz pełną odpowiedzialność.

EuroMove posiada kompleksowy program obsługi cudzoziemców - usługi relokacyjne. Przyjazd obcokrajowca do Polski poprzedza wiele czynności przygotowujących. Należy zorganizować odpowiednie dokumenty legalizujące pobyt w Polsce, wybrać odpowiedni dom lub mieszkanie, zdecydować, do jakiej szkoły będą uczęszczać dzieci itd. Na każdym etapie tych czynności służymy Państwu pomocą.

Wysoka jakość, wiarygodność oraz zakres usług świadczonych przez EuroMove przyczyniły się do nawiązania współpracy z największymi światowymi firmami i międzynarodowymi organizacjami działającymi w Polsce jak i za granicą.

Jeżeli czeka Cię przeprowadzka w kraju lub za granicą, szukasz domu, szkoły lub potrzebujesz jakiejkolwiek innej pomocy związanej z relokacją zadzwoń do nas.

Przedstawimy Ci szereg rozwiązań, które uczynią przeprowadzkę łatwą i przyjemną.

Certyfikaty